За наших: Хорватія вийшла у фінал Чемпіонату світу

8

Збірна Хорватії з футболу обіграла команду Англії в півфіналі чемпіонату світу з футболу-2018. Зустріч у Москві на «Лужниках» завершилася в додатковий час з рахунком 2:1.

Зустріч почалася для хорватів з нокаутуючого удару Кірана Триппьесо штрафного. На 5-й хвилині На 5-й хвилині 27-річний захисник «Тоттенхем Хотспур»крутнув поверх стінки в ближню дев’ятку. Субашич лише поглядом провів м’яч, який точно опустився в сітку воріт.

Після цього англійці спокійно вели гру, тримаючи суперника на відстані контратакувальними випадами.

Футболісти обох команд у першому таймі не засиджувалися в обороні, створювали моменти, але в завершальній фазі гравцям не вистачало точності.Обвал цін! Шкіряні мокасини за «копійки»Обери свій Samsung Galaxy S9 і стань популярним!2980.00 грнИнструменты недорого

Особливо запам’ятався Гаррі Кейн, який лише дивним чином з метра не забив гол. У «картатих» за 45-хвилин було кілька небезпечних атак, не таких гострих як у англійців, але таких же безрезультатних.

Після перерви гра перекинулася. Гравці збірної Хорватії накрутили темп і в обороні англійців раз за разом зграї з’являтися діри. На 69-й хвилині Перішич в каратистском стрибку випередив Уокера і ногою переправив подачу в сітку.

Хорвати продовжували тиснути і на 72-й хвилині ледь не забили переможний гол. Знову Перішич підхопив м’яч після помилки Пикфорда, накрутив суперника і пробив з лівої у дальній, потрапивши в шатнгу.

Кінцівка основного часу пройшла у штурмі воріт Пикфорда, але від двох додаткових таймах це нікого не врятувало.

У додатковому часі жодна з команд не форсувала події, граючи від оборони.

Першим номером продовжувала працювати Хорватія і на 109-й хвилині домоглася успіху. Манджукіч вискочив з-за спини Стоунза на знижку Перішича і розстріляв Пикфорда.

Хорватія – Англія 2:1

Голи: 0:1 – 5 Триппьер, 1:1 – 68 Перішич, 2:1 – 109 Манджукіч.
Хорватія – Субашич, Ловрен, Стрініч (Піваріч, 95), Врсалько, Виду, Ракітіч, Брозович, Перішич, Модрич (Бадель, 119), Ребич (Крамарич, 101), Манджукіч (Чорлука, 115).
Англія – Пікфорд, Уокер (Варді, 112), Стоунз, Янг (Роуз, 90), Магуайр, Аллі, Лингард, Стерлінг (Рэшфорд, 74), Хендерсон (Дайер, 97), Триппьер, Кейн.
Попередження: Манджукич (48), Вокер (54), Ребич (96).